+3°

+3°

БК «Запоріжжя» провів 26-й матч в українській Суперлізі

09.03.2021, 17:51

Востаннє запоріжці грали проти киян у січні. Тоді ми зупинили переможну ходу столичного клубу. Нагадаємо, що успішна серія “Київ-Баскета” становила 13 матчів поспіль. Тож настрій підопічних Айнараса Багатскіса на реванш був позахмарним. Гості не збиралися заздалегідь здаватися, однак відсутність травмованого Аурімаса Маяускаса відверто ускладнювала наше становище. Першу чверть ми програли 22:27. У другій реабілітувалися. Підбирання, перехоплення, надійний захист, усе це разом змінило картину гри, і як результат — на велику перерву “Запоріжжя” йшло в якості лідера – 44:39.

У третій чверті суттєвих змін не відбулося. Запоріжці зберегли лідерство, втім, перед останнім відрізком зустрічі їхня перевага все ще була хиткою — 62:59. Природньо, за цих умов четверта 10-хвилинка видалася найнапруженішою, її результатом став перший для “Запоріжжя” овертайм у сезоні. Сили майже повністю полишили гостей. Однак і в додатковий час бійці командира Плеханова діяли за принципом — “ані кроку назад!”. За 12 секунд до фінальної сирени рахунок був 88:88. Та врешті-решт останні надії нашого колективу були вбиті пострілом зі штрафного від Богдана Близнюка. Підсумок – 89:88, перемога за “Київ-Баскетом”.

Наступний матч БК “Запоріжжя” зіграє 11-го березня на виїзді проти “Харківських Соколів”. Гра розпочнеться о 19:30. Наразі наш колектив посідає 5 сходинку в турнірній таблиці української Суперліги. Вище розташувався “Тернопіль”. Третій “Прометей”. На другому місці “Дніпро”. Лідирує “Київ-Баскет”.