БК “Запоріжжя” провів черговий поєдинок у рамках Суперліги України

11.02.2019, 18:41

Баскетбольний клуб “Запоріжжя” провів третій поєдинок у рамках лютневого виїзного турне української Суперліги. Нашим опонентом був МБК “Миколаїв”. Гра відбувалась на арені залу “Надія”, де колектив Віталія Чернія не виступав протягом 3-х місяців. Причиною були серйозні технічні проблеми, спровоковані погодними умовами.

Стартові
5 хвилин ознаменувались розвідкою боєм. Баскетболісти з обох боків діяли не кваплячись. Згодом господарі наростили потужності за рахунок відмінної гри на периметрі. Віталій Зотов з невеликим інтервалом тричі поспіль влучив з-за дуги.У запоріжців контраргументів не знайшлося. Та й взагалі за підсумками першої чверті в складі БК “Запоріжжя” не було жодного реалізованого триочкового. А от суперник влучав кожен другий такий кидок. “Корабели” стримали зазвичай потужний старт підопічних Валерія Плеханова та пішли на перерву з перевагою в 9 очок.

Далі гості зібралися і показали свою командну силу. Ривок в атаці 6:0, започаткований Маліком Трентом, довершив Кіндалл Хілл, якому у падінні асистував Антон Буц. Баскетболісти “Запоріжжя” перехопили ініціативу, налагодили гру на щитах, закрили периметр і повернули собі лідерство. Зробивши лише одну втрату в другій чверті , команда Валерія Плеханова пішла на велику перерву з мінімальним гандикапом – 49:47.

Та як тільки “Запоріжжю” вдалося отримати двозначну перевагу (56:66), “корабели” одразу ж відповіли серією триочкових від Сергія Попова і Віталія Зотова. Перед останнім відрізком зустрічі рахунок був нічийним – 66:66. Власне, в останній чверті капітан МБК “Миколаїв” Олексій Онуфрієв покинув арену через перебір фолів. У цю мить серед гостей активізувався новачок – Володимир Шевченко. Вдало боровся за підбирання та набирав очки. Натомість наші опоненти забарилися та програли ривок – 0:7. А остаточну крапку в поєдинку поставив енд-ван Кіндалла Хілла.

Кінцевий рахунок матчу – 88:79 на користь БК “Запоріжжя”. Ще два поєдинки залишилось зіграти команді Валерія Плеханова на виїзді, перш ніж повернутися до рідного Палацу спорту “Юність”. 13 лютого наші баскетболісти зіграють проти харківського “Політехніка”. А за два дні із сусіднім “Дніпром”. Наразі запорізький колектив посідає другу сходинку в турнірній таблиці Суперліги, відстаючи на два пункти від южненського “Хіміка”.