+3°

+3°

БК “Запоріжжя” провів черговий матч у рамках української Суперліги

01.03.2021, 17:24

Початок стартової чверті між “Запоріжжям” і “Мавпами” підтвердив професійні застереження Валерія Плеханова. Господарі майданчика взялися домінувати над командою, яка вже, мабуть, почала забувати гіркоту поразок. Менш ніж за чотири хвилини рахунок був 12:6 на користь черкасців. Однак ранній тайм-аут запорізького наставника не минув дарма. Команда заграла інакше і переломила невдалий початок, пішовши на перерву в якості лідера – 16:14. Друга чверть узагалі видалася схожою на пісню. Ми повністю заволоділи перевагою, і рахунок перед великою паузою натякав на продовження переможної серії – 43:32.

Однак втримати запал гості не змогли. Господарів активно підбурювали фанати, котрим після тривалих карантинних обмежень нарешті дали право відвідувати матчі. Черкасці не дозволили собі засмутити вболівальників і вже до середини чверті відіграли 11 очок відставання. Жорстким моральним ударом для підопічних Валерія Плеханова стала травма одного з лідерів колективу Аурімуса Маяускаса. На фоні усього зазначеного вимальовувалася цілком природнє зростання переваги “Мавп”. Урешті-решт підопічні Максима Міхельсона взяли гору з рахунком 81:71.

Наступний матч в рамках регулярного чемпіонату України БК “Запоріжжя” зіграє 5 березня проти “Тернополя”. А за два дні у Києві побореться зі столичним “Київ-Баскетом”.