+3°

+3°

БК “Запоріжжя” провів дебютний матч у Суперлізі України в сезоні 2019-2020

30.09.2019, 16:18

Довгоочікуваний старт. Баскетбольний клуб Запоріжжяпровів дебютний матч у Суперлізі України в сезоні 2019-2020. У Камянському наші спортсмени протистояли багатообіцяючому новачку чемпіонату – СК Прометей”. З цим опонентом підопічні Валерія Плеханова двічі зустрічалися в передсезонних турнірах. Тоді перевага наших сусідів була більш ніж вражаюча. А от початок національної першості виявився досить нервовим для колективу Карліса Муйжнієкса.

Перша чверть зустрічі “Прометея” із Запоріжжям аж ніяк не відповідає очікуванням баскетбольних експертів. Господарі паркету(вони ж фаворити), мабуть, у шоці від блискавичних атак гостей. “Штампувати” очки заходивсь Брендон Рендольф і отримуйте – 5:12 , на користь підопічних Валерія Плеханова! Плюсуємо до відмінних дій 23-го номера кращу гру на підбираннях і маємо виграну 10-хвилинку – 27:18.

Із настанням другої чверті градус нашого домінування знижується. Починаються втрати
. Лью Столворт заробляє 3 ранні фоли. А от Володимир Шевченко тримає марку”, працюючи на збереження 10-очкового відриву своєї команди. З боку господарів на вражаючі дії Володимира знайшлася не менш яскрава відповідь. Ренді Кулпеппер, не намацавши триочковий кидок, шукає інші шляхи до кошика Запоріжжя, що йому непогано вдається. Втім радість місцевої публіки триває недовго. Спершу Ламонтрей Херріс разом із Іваном Міхєєвим оформлюють міні-ривок 5:0. А під кінець про себе вкотре нагадує Рендольф і встановлює кінцевий результат першої половини матчу – 51:45 – БК Запоріжжя попереду.

Відпочивши, команди виходять і працюють на межі. Спершу
Прометей виграє ривок 7:0. Однак Володимир Шевченко не дрімає та за допомоги молодого Іллі Нємцу знову повертає БК Запоріжжя лідерство. Втім перед останньою чвертю через втрати гості все ж набувають статусу наздоганяючих із відставанням в один бал. На самому завершальному відрізку б’ються як можуть. Але кепське виконання штрафних, втома Рендольфа і водночас результативність Міллера та Майєрса вкупі констатують факт – на цю мить баскетболісти з Кам’янського сильніші.

Таким чином новачок української Суперліги
Прометей здобуває першу перемогу в сезоні – 98:89. Попри те, що вдалий старт Камянського є розчаруванням для БК Запоріжжя”, слід відзначити мегапозитивні враження, котрі підопічні Валерія Плеханова забезпечили фанатам своєю самовіддачею. По суті, це була перемога досвіду, але командний дух, жагу витискати максимум і любов до своєї справи не відняти в запорізьких хлопців. Вони заслуговують, аби 4 жовтня на битву з МБК “Миколаїв” до Палацу спорту “Юність” прийшло якомога більше вболівальників. Підтримаймо команду в протистоянні з корабелами”! Початок о 18:00.