+3°

+3°

БК “Запоріжжя” провів двобій із командою “Старий Луцьк-Університет”

25.10.2019, 18:18

Баскетбольний клуб “Запоріжжя” провів двобій із командою “Старий Луцьк-Університет” за вихід до 1/8 фіналу Кубка України. Суперники підопічних Валерія Плеханова представляють Вищу лігу національної першості. Тож перевага у класі природно була на боці нашого колективу. Та чи стала стадія 1/16 легкою прогулянкою?

У першій грі зі “Старим Луцьком” запоріжці зробили вагомий крок до 1/16 фіналу Кубка України.  “Плеханівці” розгромили візаві, однак припустилися 18-ти втрат. Плюс факт 62 пропущених від опонента класом нижче підтвердив – працювати є над чим.

До речі, про молодь. Нагодою проявити себе хлопці скористалися. Іван Міхеєв та Ілля Нємцу набрали по 9 очок. Яків Тітов – 8. Відзначився і Роман Морозов. Підсумковий рахунок першого матчу – 62:89, перемога “Запоріжжя”.

Другого дня гості чинили солідний опір. У першій чверті спромоглися на ривок – 8:0. Але їхня нестача досвіду і втрати повернули запоріжцям лідерство. Після перерви лучани продовжили пручатися. Навіть краще били здалеку. Виграли підбір. Та, зваживши на поради керманича, господарі вкотре відновили перевагу. Зокрема, дякуючи тріо – Столлворт, Рендольф і Сіммонс. Дейонте взагалі став найрезультативнішим гравцем поєдинку.

Залишок гри був відпрацьовуванням схем для боротьби в Суперлізі. Кожному баскетболісту відводився певний час для ігрового досвіду. Та показники не дуже втішні. Під кінець третьої чверті ми мали 8 нереалізованих штрафних і лише одне влучання з-за дуги.

Підсумок другого матчу – 97:68 на користь БК “Запоріжжя”, що значить вихід “плеханівців” до 1/8 Кубка України. Зазначимо, що під час повторної гри день народження святкував молодий форвард – Роман Морозов. Вітаємо хлопця та бажаємо, щоб і усі подальші іменини баскетболіст святкував тільки перемогами!