+3°

+3°

БК «Запоріжжя» провів контрольні поєдинки перед стартом Суперліги

30.09.2020, 13:13

Для баскетбольного клубу «Запоріжжя» це були останні контрольні поєдинки перед стартом чемпіонату Суперліги. Підготовчий період команда провела інтенсивно. Підопічні Валерія Плеханова взяли участь у трьох передсезонних турнірах. Головним завданням в цих іграх керманич ставив — побудувати взаємопорозуміння між новачками та тими, хто грав у минулому сезоні. Каже — процес йде конструктивно.

Тим не менше, кадрові проблеми виникали вже по ходу процесу. Так, на старті чемпіонату Валерій Плеханов не зможе розраховувати на Рустама Рагімова, який пошкодив зв’язки. Є також певні сумніви щодо Аурімаса Маяускаса. Він зазнав травми на початковому етапі, тож ще не зіграв у складі команди жодної гри. Входити у тонус буде вже по хочу чемпіонату.

Але поєдинки з «Політехніком» показали, що в цілому завдання на передсезонну підготовку виконані. В обох матчах запоріжці здобули переконливі перемоги — 120:63 та 104:62. Причому колектив показав непогану командну результативність. Валерій Плеханов зазначає, більше 5 гравців набирають за гру понад 10 очок, що вказує на командний характер роботи.

Сезон в українському баскетболі стартує вже найближчих вихідних. Це буде фінал чотирьох Кубка України. Він пройде без участі запорізького клубу. Регулярний чемпіонат планується розпочати 6 жовтня. Команда Валерія Плеханова цього дня має зіграти на виїзді з одним з фаворитів суперліги — «Прометеєм» з Кам’янського.