+3°

+3°

БК “Запоріжжя” провів матч проти “Хіміка” у рамках Суперліги України

07.02.2020, 19:43

Баскетбольний клуб «Запоріжжя» провів перший матч у Суперлізі України після вильоту з боротьби за національний Кубок. Шанс реабілітуватися в очах фанатів підопічні Валерія Плеханова мали на рідній арені. Їхнім опонентом був южненський «Хімік».

Старт гри між «Запоріжжям» та «Хіміком» продиктував поспішну радість для місцевих фанатів. Господарі виграли ривок 5:0. Та южненці не забарилися дати відсіч 6-ма очками без відповіді. Далі боротьба вирівнялась і тривала до середини чверті. Однак потім — найболючіший удар по серцях публіки. БК «Запоріжжя» пропускає 17 балів, відповідаючи безрезультативними атаками. 17:29 -- підсумок першої чверті за «Хіміком». Головний тренер БК “Запоріжжя” Валерій Плеханов зізнається — таку гру показувати вдома соромно.

Недовготривала результативність Брендона Рендольфа та Володимира Шевченка в другій чверті серйозних коректив до загальної картини поєдинку не внесла. «Хімік» завжди знаходив контраргументи і на велику перерву пішов за рахунку 47:35 на свою користь. А от фінал третьої 10-хвилинки трохи поновив надії врятувати гру. Запоріжці наблизилися до візаві на 4 очки. Однак відроджена мрія-«фенікс» досить швидко згоріла під обстрілом южненців із дальньої відставні. Підсумок — розгром господарів 64:85. Наступний шанс реабілітуватися запоріжці матимуть вже цієї п’ятниці, 7 січня. Початок гри з «Одесою» у Палаці спорту «Юність» о 18:00.