+3°

+3°

БК “Запоріжжя” провів передостанній матч у Суперлізі України

21.03.2019, 18:10

Баскетбольний клуб “Запоріжжя” провів передостанній матч у регулярній частині Суперліги України. На паркеті Палацу спорту “Юність” підопічні Валерія Плеханова зіграли проти БК “Одеса”. Матч був нагодою для обох клубів “придивитися” один до одного напередодні можливої зустрічі в плей-офф. Тим паче аналізувати було що. В складі “моряків” з’явилося 2 новачки. Це американці Брюс Мейсі та Девін Мартін.

На старті поєдинку ініціатива була за гостями. На чолі з Брюсом Мейсі до сер
едини чверті одесити отримали перевагу у 7 очок. Під кінець першої десятихвилинки запоріжці «розкачалися». За 2 хвилини господарі влаштували ривок 10:2. Після цього ситуацію вдалося стабілізувати. Володимир Шевченко проводив свій кращий поєдинок у сезоні. Його своєчасний дальній кидок та перехоплення у центрі від Маліка Трента стали переломним епізодом. За підсумком стартової чверті нічия 26:26. У наступному відрізку господарі поліпшили якість захисту та оформили ривок 15:0. У ньому взяли участь всі гравці. Навіть Майкл Холтон, який грав з пошкодженням діяв через “не можу”. А під кошиком господарював Джервон Пресслі.

Отримавши перевагу +17, команда не мала права втратити її у себе вдома, враховуючи налаштованість на перемогу в регулярному чемпіонаті. У другій половині розігрався Малік Трент. Разом із Володимиром Шевченком приносив команді Валерія Плеханова найбільше очок в атаці. Останню чверть гості розпочинали з відставання “-13”, але не опустили рук і повернули інтригу. Відставання скоротили до – 5. Однак у вирішальний момент індивідуальна майстерність американців “Запоріжжя” взяла своє. Влучання Майкла Холтона за 2 хвилини до фінальної сирени, успішний захист і енд-ван Кіндалла Хілла “зцілили” команду Валерія Плеханова. Відіграти двозначну перевагу за час, що лишався, завданням для гостей було непосильним. Ця перемога наблизила нашу команду до омріяної першої позиції у регулярному чемпіонаті. Все розсудить остання дуель із лідером турнірної таблиці “Хіміком” цієї п’ятниці у Палаці спорту “Юність”.

Фінальна сирена зафіксувала рахунок 96:87 на користь команди Валерія Плеханова. Момент істини, коли стане відомий результат багатомісячної кропіткої праці запоріжців, – стартує 22 березня о 19:00.