+3°

+3°

БК “Запоріжжя” провів перший чвертьфінальний поєдинок Кубка України

27.12.2018, 18:16

Баскетбольний клуб “Запоріжжя” провів перший чвертьфінальний поєдинок Кубка України. На цьому етапі змагань опонентом нашого колективу є сусідня команда Дніпро”. Передноворічний поєдинок у Палаці спорту “Юність” ознаменувався запеклим бойовищем. Лідер на арені постійно змінювався.

Перші хвилини кубкового поєдинку між БК “Запоріжжя” та “Дніпром” були святом для місцевих вболівальників. Спершу дальній кидок реалізував Кіндалл Хілл. Після нього Джервон Пресслі “причастив” публіку двома ударами згори. Перевага господарів у першій чверті трималась до кінця, що й зафіксував рахунок – 19:11. Не менш упевнено підопічні Валерія Плеханова діяли і в другому відрізку зустрічі. Переламною для запоріжців стала третя 10-хвилинка. Дніпряни вивели гру у захисті на новий рівень та додали жорсткості. У підсумку – камбек гостей та перевага в 4 очки напередодні завершальної чверті – 52:48.

У заключній чверті лідер на майданчику кілька разів змінювався. З боку гостей високою результативністю здалеку відзначився Олександр Мішула. За господарів активно відповідав Майкл Холтон. Доля зустрічі вирішувалася на останніх секундах. Два реалізованих штрафних Джеврона Пресслі “засвітили” нічию. У Дніпра на останню атаку залишалося 13 секунд. І знову Олександр Мішула, опікуваний одразу двома суперникам, викидає триочковий. Цей мяч для господарів став фатальним . Для підопічних Дениса Журавльова влучання принесло вкрай необхідну гостьову перемогу в першому раунді чвертьфіналу Кубка України.

Кінцевий рахунок зустрічі – 70:73 – БК Запоріжжя програє. Реваншуватися підопічні Валерія Плеханова спробують 5 січня в Дніпрі. Тепер, аби вийти до півфіналу Кубка України, нашому колективу треба вигравати з перевагою у 4 пункти.