+3°

+3°

БК “Запоріжжя” провів поєдинок із “Дніпром”

27.01.2020, 18:46

Триває чемпіонат України з баскетболу серед команд Суперліги. БК “Запоріжжя” цього
вікенду зустрівся з принциповим опонентом із сусіднього міста Дніпра. У складі наших суперників не виступали Станіслав Тимофеєнко та Іссуф Санон. Натомість, серед підопічних Валерія Плеханова відновився Джеврон Преслі.

Протягом першої чверті БК “Запоріжжя” двічі переважав опонента в рахунку. Та обидва рази опонент відповів жорстким ривком. Спершу наше лідерство з цифрами 4:1 було нівельовано
дніпровською серією із шести набраних очок без відповіді. Пізніше, після другої вигризеної переваги 11:9, підопічні Валерія Плеханова отримали в свій кошик влучну серію дальньої артилерії, результат якої – ривок 0:8. Підсумок першої чверті – 23:17, – “Дніпро” попереду.

У другій чверті дніпряни активно нарощували перевагу. Всьому провиною відсоток реалізації дальніх кидків із боку “Запоріжжя”. 51:32 – результат першої половини гри. Не сталося змін і в третьому відрізку зустрічі. А в останньому гості були добиті травмою Лью Столлворта, який не зміг продовжувати гру. Тож наші сусіди спокійно довели матч до переможного завершення.

Завдяки цій перемозі дніпряни очолили турнірну таблицю Суперліги. У рамках боротьби за національний кубок ці команди зустрінуться 29 січня. Нагадаємо, що перший матч чверть-фіналу завершився на користь наших сусідів – 75:66. Чи вдасться запоріжцям створити диво та знесилити вічного конкурента – побачимо в середу.