+3°

+3°

БК “Запоріжжя” провів виїзний матч із “Одесою”

13.12.2019, 15:29

Триває чемпіонат України з баскетболу серед команд Суперліги. У рамках чергового туру БК Запоріжжя провів виїзний матч із Одесою”.

Після того, як Дейонте Сіммонс швидко відкрив рахунок, одесити відповіли ривком 10:0 і змусили Валерія Плеханова брати ранній тайм-аут. Поради наставника допомогли. Зусиллями Сіммонса, Рендольфа та Шевченка гості завершили першу чверть із мінімальним відставанням – 25:26. Не менш натхненно запоріжці розпочали другий відрізок зустрічі. Але в одну мить лідер господарів Брюс Мессі засяяв у всій красі та повернув своєму клубу гандикап у 10 очок. До того ж, підопічні Олега Юшкіна цього разу безпомилково кидали з лінії, користуючись великою кількістю фолів візаві. Як результат – 56:46 на користь “Одеси” – підсумок половини матчу.

Початок третьої чверті. “Запоріжжя” виграє ривок – 6:1. А потім вкотре сталася «осічка» у командній взаємодії і різниця знову набула тієї ж відмітки у 10 очок відставання. Не оптимістично розпочалася і завершальна 10-хвилинка. Підопічні Валерія Плеханова мали відігравати 17 пунктів. Над цим завданням досить непогано працював Брендон Рендольф. Але дива американець зробити не зміг. 94:84 – Одеса продовжує переможну серію. Наступний матч БК Запоріжжя зіграє в Южному. Вже в суботу відбудеться гра з «Хіміком». Старт о 14:00.