+3°

+3°

БК “Запоріжжя” провів заключний чверть-фінальний матч серії плей-офф

03.04.2019, 18:03

Баскетбольний клуб “Запоріжжя” провів заключний чверть-фінальний матч серії плей-офф із “Черкаськими Мавпами”. Нагадаємо, що першу гру на рідній арені підопічні Валерія Плеханова взяли з рахунком 105:87. На виїзді наш колектив поступився – 91:101. Тож права на помилку вже не було. Повернувшись із Черкас, запорізькі баскетболісти мали будь-що “виривати” перемогу на паркеті Палацу спорту Юність”.

У третій чвертьфінальній зустрічі між БК “Запоріжжя” та “Черкаськими Мавпами” кожна з команд мала козир. Господарі вміють підзаряджатись підтримкою своїх фанатів. Гості більш досвідчені в поєдинках на виліт. У 2019 році підопічні Валерія Плеханова виграли всі домашні протистояння. Однак підвищена відповідальність перед публікою для наших спортсменів могла обернутися злою іронією. На старті простежувався сумбур. Хиби тривали допоки переможці регулярного чемпіонату не ввімкнули швидкість. Менше ніж за
2 хвилини Майкл Холтон набрав 10 очок поспіль, а згодом за такий же проміжок часу 6 балів гостям “відвантажив” Джервон Пресслі. Підсумок – 25:17 – на радість відвідувачів “Юності”.

У другій чверті динаміка дещо вщухла. Колективи перейшли на позиційні атаки. Популярні в сучасному баскетболі триочкові або не завершувались взяттям кошика, або просто відкладалися на невизначене потім”. Запоріжці зберегли лідерство завдяки перевазі, набутій у стартовій 10-хвилинці. 45:39 – результат половини матчу. Після великої перерви публіка чекала на “пробудження” Маліка Трента. Цей матч один із лідерів нашого клубу проводив досить скромно. Втім благання фанатів не справдилися.

Підсумок третьої чверті зберігав інтригу – 64
:57, на користь господарів. Лише в останньому відрізку в складі БК “Запоріжжя” вимальовується лідер в особі Кіндала Хілла. Він став головним збирачем фолів та відмінним виконавцем штрафних. Але інтрига не вщухала до ендшпілю матчу. За півтори хвилини до кінця – 76:76. Далі – Володимир Шевченко та Кіндалл Хілл приносять «Запоріжжю» по 2 бали. Брендон Янг щоразу відповідає лише одним влучанням з лінії штрафних. Загладити провину партнера міг герой матчу в Черкасах Руслан Отверченко. Але саме його промах обрушив шанси «Мавп» перекреслити усі невдачі цього сезону. Фінальна сирена зафіксувала перемогу Запоріжжя – 81:80, тобто – історичний вихід у півфінальну стадію плей-офф Суперліги.
Тепер 5-го і 7-го квітня наша команда відкриває нову серію до трьох перемог домашніми матчами з Київ-Баскетом. Перший матч відбудеться в Юності. Старт о 18:30.