+3°

+3°

БК “Запоріжжя” провів запеклу боротьбу із “Київ-Баскетом”

04.03.2019, 18:11

Баскетбольний клуб “Запоріжжя” провів 20-й матч у рамках чемпіонату України серед команд Суперліги. На цьому етапі змагань нашим опонентом був столичний “Київ-Баскет”. Підопічні Євгена Мурзіна є нашими прямими конкурентами у боротьбі за трійку лідерів. Тож перемога над ними була стратегічно необхідною.

На старті гри запоріжці відпустили гостей в рахунку – 0:7. У відповідь Юрій Кондраков реалізував триочковий, але надалі «Київ-Баскет» зберігав лідерство. Аарон Нванкво потужно виглядав у трисекундній зоні, уміло розпоряджався атаками Мілош Латковіч. За підсумком стартової чверті кияни вели – 18:13. Наздогнали суперника господарі лише в середині другої 10-хвилинки. Цьому посприяли Майкл Холтон, Юрій Кондраков та Джеврон Преслі. Однак триочкові Моріса Кріка не відпустили колектив Валерія Плеханова в рахунку. Підсумок першої половини зустрічі – 41:41.

Під час великої перерви місцева публіка сповна насолодилася шоу найсучаснішого формату. Підбурені гітарним соло фанати з ще більшим завзяттям повели рідну команду вперед. У третій чверті колектив Валерія Плеханова нарешті заволодів перевагою. Різниця у рахунку могла бути і більшою, якби господарі демонстрували кращу реалізацію штрафних. На останніх секундах кияни не втримали Маліка Трента, який і встановив перевагу «Запоріжжя» – 68:64. Аналізуючи хиби своїх підопічних, Євген Мурзін дещо стороп
ів.

У завершальному відрізку гри в складі БК “Запоріжжя” розігрався Малік Трент. За рахунок перехоплень він створював можливості для швидких проривів. У середині чверті після триочкового Володимира Шевченка господарі отримали максимальну перевагу 81:69. Втім Павло Крутоус відновив інтригу, завдяки індивідуальній майстерності, видавши ударний сольний відрізок. В останню хвилину команди зайшли з перевагою «Запоріжжя» лише в п’ять очок. Але, забравши важливі підбирання в нападі, запоріжці швидко погасили інтригу. До того ж, перестали “мазати” ключові штрафні. Шевченко, Трент і Холтон закрили гру влучними кидками з лінії. Кінцевий рахунок матчу – 92:82 перемога за господарями.

Вигравши другий матч поспіль, БК «Запоріжжя» зберігає шанси на перемогу в регулярній частині сезону, відстаючи від «Дніпра» і «Хіміка» всього на один виграш . Наступні матчі наша команда також зіграє вдома – 20 і 22 березня з «Одесою» та «Хіміком» відповідно.