+3°

+3°

БК «Запоріжжя» розгромив «Київ-Баскет»

03.06.2021, 15:00

31-го травня запоріжці поступилися киянам 83:91. Рахунок у півфінальній серії став 1:2, на користь столичного клубу. Ще одна поразка — і з мрією про фінал можна було прощатися. День, коли настав час втілювати в життя обіцяний реванш, був забарвлений додатковими психологічними труднощами. Палац спорту «Юність» не зміг приютити БК «Запоріжжя», котрий мав грати вдома. Довелося їхати на нейтральну територію в Камʼянське. Плюс — колективу був не в змозі допомогти Дмитро Тихонов. Всупереч усім проблемам номінальний господар з першої чверті почав домінувати. Підсумком 10-хвилинки стала перевага підопічних Валерія Плеханова з рахунком 21:8.

Однак влучність — не єдине, чим «виблискували» гравці «Запоріжжя». Не менш продуктивним був захист. Наприклад, момент на 9-й хвилині третьої чверті. Агресивний пресинг номінальних господарів призводить до ось такої втрати найкращого бомбардира «Київ-Баскета» Брендона Янга.

Останню чверть запоріжці розпочали за рахунку 58:50 на свою користь. І у першій же атаці збільшили перевагу. Відзначився Аурімас Маяускас, якому намагалися завадити Артем Ковальов і Владислав Коренюк. Опонентам вдалося збити приціл литовця. Як бачимо — кидок видався не надто чітким. Однак, дещо повагавшись, помаранчева куля таки прокотилася мʼякими «стінами» кошика. Такими успіхами легіонер завдячує фанатам.

Згадана агресія продовжувала діяти. Часом кияни не розуміли, як протидіяти запорізькій обороні. Одну з атак навіть не довели до кидка, адже геть усе було заблоковано. Таким чином, сукупність усіх дій, однаковий акцент на захисті та нападі призвели до тріумфу підопічних Валерія Плеханова. Команда розгромила переможця регулярного чемпіонату — 83:62.

Гравцем поєдинку визнано Аурімаса Маяускаса. Він набрав 25 очок, зробив 11 підбирань і 2 результативні передачі. Тепер рахунок півфінальної серії вирівнуюється — 2:2. У неділю, у Києві, відбудеться вирішальна гра, за результатом якої визначиться фіналіст Суперліги. Початок протистояння о 16:00.