+3°

+3°

БК “Запоріжжя” розпочав боротьбу за бронзові нагороди

22.04.2019, 18:23

У чоловічій баскетбольній суперлізі розпочалася найгарячіша пора – боротьба безпосередньо за медалі. Долю бронзових нагород з’ясовують БК “Запоріжжя” та сусіди з Дніпра. Перший матч серії відбувся у Палаці спорту “Юність”.

Поєдинок розпочався з влучного кидка дніпрян – рахунок відкрив Кирило Натяжко. Але на цьому приємні миттєвості для гостей скінчилися. Завдяки швидким атакам, які підкріплювалися дальніми кидками, запоріжці швидко встановили комфортний для себе гандикап. А коли на п’ятій розійшовся Майкл Холтон, зробивши 5 поспіль влучань з-за шестиметрової лінії, відрив став непристойним – 26:6. Побиття тривало і в другій чверті. На перерву команди пішли за майже подвійної переваги “Запоріжжя” – 61:32.

У третій чверті господарі продовжили побиття суперника. Протягом цього часу у кошику дніпрян відзначилися усі гравці запорізького клубу. Лідером серед них був Майкл Холтон, який за весь матч набрав 37 очок. Усі спроби гостей вирівняти ситуацію нещадно зупинялись.

Фінальна сирена зафіксувала упевнену перемогу запоріжців –110:86. Для “Дніпра” цей програш став найбільшим у сезоні. Натомість підопічні Валерія Плеханова оновили кілька рекордів. Це найбільша кількість триочкових – 19, краща результативність у першій половині – 61 очко та в цілому матчі – 110. Наступний поєдинок команди зіграють також у Палаці спорту “Юність”, після чого переїдуть до Дніпра.