+3°

+3°

БК «Запоріжжя» розпочав сезон у Суперлізі з перемоги над грандом

09.10.2020, 14:02

Стартувала баскетбольна Суперліга України. БК «Запоріжжя» розпочав сезон поєдинком із «Прометеєм». Один із найсильніших клубів чемпіонату з Кам’янського був фаворитом зустрічі. Тим не менш підопічні Валерія Плеханова створили сенсацію.

Дебютувати в сезоні «Прометею» довелося без допомоги Олександра Липового, Ді Джея Стефенса та Сергія Приймака. Не на користь господарів була також тривала відсутність ігрової практики. Вже у першому таймі гранд українського баскетболу не відповідає очікуванням фанатів. Господарі роблять багато втрат. Запоріжці пресингують. Як результат – на перерву наші спортсмени йдуть з перевагою в 2 очки.

Остання секунда другої чверті, слем-данк Віталія Мальчевського, на табло — 34:38, знову на радість вболівальникам БК «Запоріжжя». Після великої перерви Віталій збирає 5 поспіль очок. За кілька хвилин два триочкових вибиває Майкл Кеффі. Місцева публіка в шоці — адже таке відставання спрогнозувати було важко — 37:51. Головний тренер БК «Прометей» Віталій Черній переконаний, у першу чергу його підопічні програли у бажанні боротися за кожний м’яч, будучи надто самовпевненими. Але матч довів, що грають не імена, а команда.

34 -а хвилина гри. Відрив запоріжців скорочується до цифри 3. Усе досить хитко, але команда Валерія Плеханова демонструє характер і врешті-решт принциповість обертається сенсацією. У стартовому турі змагань наш колектив долає одного з головних претендентів на чемпіонство.

Головний тренер БК «Запоріжжя» Валерій Плеханов зізнався, починати з перемоги завжди приємного. Минулого року це не вдалося, але сьогодні команда виглядає цілісним колективом, який виконав установку на гру. На черзі – тяжкий домашній тур.

Кінцевий рахунок гри — 69:78. 16 та 18 жовтня запоріжці гратимуть вдома. Спершу з «Одесою», потім з «Хіміком».