+3°

+3°

БК “Запоріжжя” розпочав виступи у півфіналі Суперліги України з поразки

26.05.2021, 13:05

Хоч це і не фінал, але для БК “Запоріжжя” ½ є так званим “моментом істини”. На шляху підопічних Валерія Плеханова – переможці регулярного чемпіонату. Напруга загострюється тим, що ці колективи мали жорсткі конкурентні відносини у поточному сезоні. Крім обмінів реваншами, ми спостерігали також боротьбу за рекорди. Згадаймо хоча б 15 поспіль домашніх перемог запорізького клубу, на що “Київ-Баскет” не спромігся. Тож, нинішня зустріч є жирною рискою, за якою не лише буде вписана назва фіналіста, а й будуть підбиті психологічні та суто статистичні підсумки. Перший бій у Києві для “Плеханівців” видався відверто провальним. За підсумком першої половини гри наш колектив поступався – 23. Особливо лякала ситуація з Майком Кеффі. Найкращий гравець сезону, MVP, не реалізував жодного кидка з гри.

Розбір польотів під час 15-хвилинної перерви не минув дарма. Гості активізували захист. Майк Кеффі нарешті намацав кошик і вибив 13 очок за третю чверть. Загалом, цей відрізок для “Запоріжжя” є надією на реванш у другому матчі півфінальної серії. Для киян це застереження, що розслаблятися не можна. Хто зможе скористатися здобутими знаннями – стане відомо 27 травня. А поки що, рахунок у серії 1:0 на користь киян, які, попри активізування запоріжців, перший бій не віддали. Кінцевий рахунок – 77:53, гора за підопічними Айнарса Багатскіса.

Як вже зазначалося, другий матч півфінальної серії відбудеться цього четверга. Початок о 19:00.