+3°

+3°

БК «Запоріжжя» відіграв другий матч української Суперліги

04.10.2021, 17:29

Матч другого туру Суперліги передбачав непросте психологічне випробування. Як для гравців “Запоріжжя”, так і для їхнього керманича. Колись Станіслав Овдєєнко грав під наставництвом Валерія Плеханова. Потім був його помічником. Тепер учень має конкурувати з колишнім учителем. Можливо, у душі Валерій Миколайович і бажає успіхів екс-колезі та товаришу. Однак, будучи на чолі “Харківських Соколів”, досвідчений фахівець має абстрагуватися від емоцій та вмикати прагматизм. Власне, це ми й побачили, вже за підсумком першої чверті. Господарі вели 22:10.

Не краще для гостей розвивалися події і в другій 10-хвилинці. Головною проблемою підопічних Станіслава Овдєєнка була украй низька влучність. На велику перерву запоріжці пішли з відставанням у 14 очок.

15 хвилин перепочинку запоріжцям не допомогли. Приціл не покращився. Натомість харків’яни продовжили впевнений шлях до перемоги. Першої перемоги у поточному сезоні. Кінцевий рахунок – 78:54.

Наступний матч БК “Запоріжжя” проведе знову на виїзді. 5 жовтня підопічні Станіслава Овдєєнка зіграють проти “Дніпра”. Початок зустрічі о 19:00.