+3°

+3°

“БК ЗАПОРІЖЖЯ” вилетів з плей-оф Чемпіонату України

02.04.2018, 16:03

Баскетбольний клуб “Запоріжжя ЗОГ” вилітає з плей-оф Чемпіонату України. На стадії 1/4 наші спортсмени зустрілись із переможцем регулярної частини змагань — “Дніпом”. Обидва матчі стали ледь не найзапеклішими для підопічних Валерія Плеханова в поточному сезоні.

85:82 — із таким результатом на свою користь “Дніпро” завершив перший чверть-фінальний поєдинок проти “БК Запоріжжя”. Мінімальне відставання залишало нашим фанатам певні надії на вихід до наступного етапу змагань. У стартовій чверті матчу-відповіді підопічні Валерія Плеханова робили все, щоб справдити очікування вболівальників. Як результат — виграли 10-хвилинку 24:14.

Друга чверть — зірковий час Андрія Кожемякіна. Три результативних дальніх кидки та в цілому зароблених 15 очок. Підсумок – перед великою перервою на табло зафіксована 14-очкова перевага господарів. Щодо другої половини зустрічі — вона ознаменувалась зламом у грі запоріжців. Спочатку ривок гостей — 6:0. Потім деякий час рівної боротьби. А під завісу третьої чверті переможець регулярного Чемпіонату вийшов уперед на 4 пункти.

Початок заключного відрізку гри відродив інтригу. Після того, як Максим Нікітін зрівняв рахунок, Андрій Кожемякін вивів запоріжців уперед на два очки. Далі послідував ривок господарів — 11:0. Втім і такий провал Дніпрян не налякав. На останній хвилині зустрічі вони наздогнали господарів і врешті решт вирвали перемогу — 82:78.

Таким чином, для “БК Запоріжжя” сезон Чемпіонату України завершено. Щодо “Дніпра” — у півфіналі наші сусіди зіграють проти “Хіміка”. Перший матч відбудеться 11 квітня.