+3°

+3°

БК “Запоріжжя” вперше зіграє у фіналі Суперліги України

07.06.2021, 16:05

Найвідповідальніший матч для Валерія Плеханова та кожного з його підопічних. Помилка означала б кінець мрії уперше зіграти в фіналі та ще й відсутність права поборотися за третю сходинку. У гонитві за головною сенсацією року запоріжці з першої чверті наділяють переможців регулярного чемпіонату статусом наздоганяючих. Влучні дальні кидки, підбирання, і підсумок стартової 10-хвилинки – 16:26, на користь гостей.

Упевнена гра на підбираннях і якісна реалізація перетворила другу чверть на декласування столичної машини. На велику перерву запоріжці пішли з найгучнішою перевагою в поточній першості – 53:29. Дії господарів складно назвати спробою переломити хід гри. “Київ-Баскет” виступав кволо, час від часу втрачаючи м’яча, і навіть оцей слем-данк виглядав скоріше не як погроза реваншу, а лебедина пісня сезону 2020-2021. Отже, підопічні Валерія Плеханова втримали бажану перемогу. Оформили історичну путівку до фіналу. І мабуть, щоб не виникало питань щодо справедливості результату, вписали розгромні цифри у табло – 92:66.

Найбільшу кількість очок у складі БК “Запоріжжя” заробив Дмитро Тихонов. На його рахунку – 22 бали. Тепер у наших баскетболістів лише два дні для того, аби усвідомити, що відбулось, відновитися і розпочати вирішення головного питання сезону. Хто візьме омріяний трофей? Чи стане прізвище Плеханов прозивним? Чи буде перевершено колись легендарну історію “Ферро”? Питань чимало. “Відповідати” запоріжці почнуть 9-го червня, на виїзді проти “Прометея”, від якого чекати поступок точно не доводиться.