+3°

+3°

БК “Запоріжжя” завершив серію виїзних матчів

19.02.2019, 18:25

Баскетбольний клуб “Запоріжжя” завершив серію виїзних матчів, які тривали з початку лютого. Крапкою гостьового турне стало дербі з сусіднім БК “Дніпро”. Традиційно боротьба підопічних Валерія Плеханова проти команди Дениса Журавльова несла інтригу з перших і до останніх секунд зустрічі.

На початку дербі БК
Запоріжжя спіткала проблема в реалізації дальніх кидків. Також, як і в попередній грі з Харковом, у складі гостей блідо виглядав один із кращих бомбардирів команди Малік Трент. На додачу в нашого колективу було багато втрат. Дніпряни скористалися хибами суперника та взяли першу чверть із рахунком 23:17. У другому відрізку матчу неозброєним оком було видно перевагу підопічних Дениса Журавльова на периметрі. Запоріжці продовжили помилятися і лише Кіндал Хілл, набравши половину командних очок, не відпускав опонента на значно велику відстань у рахунку. На велику перерву улюбленці місцевої публіки пішли з позитивною для себе різницею в 9 очок, що ніяк не означало кінця інтриги.

У третій чверті дніпряни досягли максимальної різниці + 12. Однак гостям вистачило 2 хвилини, щоб нівелювати цей відрив та наблизитися впритул – 61:60. На фінішному відрізку запоріжці зуміли переломити хід зустрічі. Майкл Холтон влучив з-за дуги, зафіксувавши 71:70 на користь своєї команди. Шанс остаточно зламати суперника був, коли все той же Холтон забив три з фолом і гості отримали 5 очок переваги. Однак за 20 секунд на табло вже світилися рівнозначні цифри. А поступаючись -3 за півтори хвилини до фінальної сирени баскетболісти Дніпра виклалися на максимум заради свята в рідних стінах. Павло Ревзін реалізував триочковий з кута майданчика. Олександр Мішула забив божевільний по складності м’яч у проході. І нарешті Олександр Сизов накрив останню спробу Маліка Трента врятувати невдалий для себе вечір. Два тайм-аути Валерія Плеханова не врятували ситуацію. Не допоміг і Майкл Холтон, схибивши дальній кидок.

Кінцевий рахунок матчу 87:83 БК Дніпро перемагає. Загалом дербі відбулось за кращими традиціями протистояння сусідів. Матчі “Запоріжжя” та “Дніпра” у цьому сезоні – “вишукана страва” для всіх поціновувачів українського баскетболу. Наступним опонентом нашого клубу стане команда “Черкаські Мавпи”. З ними підопічні Валерія Плеханова зіграють 1 березня в Палаці спорту Юність”.