+3°

+3°

БК «Запоріжжя» зазнав поразки у грі з «Київ-Баскет»

02.03.2020, 19:46

Триває чемпіонат України з баскетболу серед команд Суперліги. В рамках чергового туру БК «Запоріжжя» провів виїзний поєдинок зі столичним «Київ-Баскетом». Підопічним Валерія Плеханова довелося грати без Джеврона Преслі, котрий травмувався в попередньому матчі.

Відсутність травмованого Джеврона Преслі, свіжі спогади про поразку від «Прометея» – досить серйозний набір психологічних складностей для БК «Запоріжжя». Втім до бою з «Київ-Баскетом» гості взялися жорстко та безкомпромісно. В першій чверті господарям двічі довелося брати тайм-аут. Спершу після стартових 1:5, потім після атак Рендольфа та Столлворта, котрі призвели до лідерства запоріжців 16:23. Однак паузи не допомогли команді Айнарса Багатскіса. На першу перерву кияни пішли з рахунком 21:30 не на свою користь.

У другій чверті запоріжці не збавили обертів, але й Київ заграв упевненіше. Відтак утворилися гойдалки в рахунку. Та цього разу останнє слово було за господарями. На велику паузу гості йшли в ролі тих, хто доганяє, — 45:48. Схоже розвивалися події й у третьому відрізку зустрічі, фінал якого все ще фіксував перевагу киян — 74:67. Продовжити жорстку конкуренцію у гостей сил не вистачило. На старті завершальної 10-хвилинки наш візаві пішов у дальній відрив — 85:71. Більш-менш реанімувати гру вдалося Брендону Рендольфу, однак ненадовго. Кінцевий результат протистояння — 95:85 перемога за «Київ-Баскетом».

На цю мить підопічні Валерія Плеханова посідають 7 сходинку в турнірній таблиці. Лідер першості – «Дніпро». Наступний матч БК «Запоріжжя» зіграє 7-го березня. Суперник — МБК «Миколаїв».