+3°

+3°

БК «Запоріжжя» зазнав поразки у грі з МБК «Миколаїв»

10.03.2020, 19:12

Баскетбольний клуб «Запоріжжя» провів надважливий поєдинок у рамках Суперліги України з МБК «Миколаїв». «Корабели» є головним конкурентом нашої команди в боротьбі за 7 місце. Очна зустріч могла або закріпити підопічних Валерія Плеханова на зазначеній сходинці, або опустити на передостанню позицію чемпіонату. Про результат дізнавайтесь у наступному сюжеті.

Протягом стартової чверті боротьба між «Запоріжжям» та «корабелами» відбувалась на межі. Обидва колективи добре грали на периметрі. Ніхто не бажав віддавати домінування у «фарбі». У підсумку на перерву команди пішли за мінімальної переваги гостей — 26:27. Другий відрізок баскетболісти обох сторін відіграли на нічию — 20:20, тож лідерство запоріжців в 1 очко зберігалося. Збільшити відрив нашим гравцям завадила втрата концентрації в захисті, адже Преслі та Липовцев мали в своєму активі по три тривожні фоли. Тим не менш і в третій 10-хвилинці підопічні Валерія Плеханова не збавили обертів. На заключну частину протистояння БК «Запоріжжя» йшов як лідер — 72:68.

Але дуже невчасно для гостей кураж у складі «Миколаїва» зловив Квентін Петерсон. За чотири хвилини легіонер набрав 13 очок. Натомість атаки запоріжці набули всіх ознАк нерезультативного хаосу. У результаті надскладна битва нашими баскетболістами була віддана опонентові з рахунком 88:95.

Через цю поразку запоріжці спускаються на 8 сходинку турнірної таблиці. Наступні поєдинки Суперліги підопічні Валерія Плеханова проведуть 20 та 22 березня у Палаці спорту «Юність». Спершу проти «Дніпра», потім із «Харківськими Соколами».