+3°

+3°

БК “Запоріжжя” зазнав поразки у грі з СК “Прометей”

28.02.2020, 19:28

Тривають випробування баскетбольного клубу “Запоріжжя” в українській Суперлізі. В рамках 24 туру підопічні Валерія Плеханова мали скласти іспит на міцність нервів у боротьбі з одним із фаворитів першості – СК “Прометей”.

Кожен фанат БК “Запоріжжя” розумів – до “Юності” прибув зухвалий візаві, тож найближчі години – час баскетбольного вогнища. Першим ігрове багаття запалив саме “Прометей”. Кошик господарів буквально горів від пострілів Дениса Лукашова. Але після тайм-ауту запоріжці взялися палити у відповідь і створили феєрверк – ривок 11:1, що значило виграш першої чверті – 19:14.

Важко уявити радість місцевої публіки у другій 10–хвилинці. Адже в цьому відрізку зустрічі домінування господарів значно посилилося. Шістнадцять очок Рендольфа, дев’ять Столлворта, допомога в обличчі Кожем’якіна та Липовцева, як результат -- плюс дев’ять для “Запоріжжя” перед великою перервою. Але потім ігровий запал молодих “Плеханівців” почав згасати. Якщо за підсумком третьої чверті запоріжці зберегли перевагу в + 2, то в четвертій яскрава картина першої половини матчу розсипалась як картковий будинок. Особливо цьому посприяв легіонер “Прометея” Майкл Маєрс.

85:93 – запоріжці зазнали поразки від одного з претендентів на “золото” української Суперліги. Наступний матч місцевий клуб зіграє 1 березня на виїзді з “Київ-Баскетом”. Наразі команда Валерія Плеханова посідає сьому сходинку в турнірній таблиці. “Прометей” другий. Лідер – “Дніпро”.