+3°

+3°

БК “Запоріжжя” здобув 2 перемоги у баскетбольному чемпіонаті України

23.10.2018, 21:34

Баскетбольний клуб “Запоріжжя” здобув дві поспіль домашні перемоги в чемпіонаті України серед команд Суперліги. Спочатку підопічні Валерія Плеханова здолали срібних призерів минулорічних національних змагань – “Дніпро”. За два дні завдали поразки харківському “Політехніку.

На старті поєдинку між БК “Запоріжжям” та “Політехніком” ініціатива була за харків’янами. Та дуже швидко підопічні Валерія Плеханова перехопили лідерство. Протягом першої чверті реалізували 5 дальніх кидків. Двічі такими пострілами відзначився Андрій Мироненко. Помітним був і Юрій Кондраков, на рахунку якого 7 очок та 3 підбирання. У результаті впевнених дій господарів та численних помилок опонентів — перший відрізок матчу запоріжці взяли з перевагою в 17 очок — 31:14.

Другий ігровий відрізок харків’яни провели значно краще. Дуже впевнено себе проявив їхній новачок — Джавенс Девіс. Він набрав 12 очок, реалізувавши три дальніх кидки. Вигравши боротьбу за підбирання, гості скоротили відставання перед великою перервою – 38:50.

У другій половині зустрічі господарі відновили спортивну агресію. Вдались до пресингу, провокуючи суперника на помилки. Вагомий внесок у командний здобуток зробили Малік Трент та Юрій Кондраков. Як результат — команда Валерія Плеханова відірвалась у рахунку на 20 очок. Фінальна чверть виявилась суто формальною, де постало питання особистих та загальнокомандних рекордів. Запоріжці розгромили опонента — 104:77. Сотню очок вибив наймолодший гравець клубу Вадим Биков. Найбільший ж внесок у перемогу зробили Малік Трент та Юрій Кондраков, набравши 21 та відповідно 18 очок.

На цю мить БК “Запоріжжя” очолює турнірну таблицю Суперліги. Матч із “Хіміком” відбудеться двадцять п’ятого жовтня. З “Одесою” – двадцять сьомого.