+3°

+3°

БК “Запоріжжя” здобув перемогу у чемпіонату України серед команд Суперліги

26.10.2018, 16:10

Баскетбольний клуб “Запоріжжя” здобув чергову перемогу в чемпіонаті України серед команд Суперліги. Від рук підопічних Валерія Плеханова продовжують страждати минулорічні гранди національних змагань. Після перемоги над чинними чемпіонами та срібними призерами наш колектив обіграв володарів “бронзи” — представників южненського “Хіміка”.
Вже на старті поєдинку гравці БК “Запоріжжя” продемонстрували рішучість взяти гору над бронзовими призерами минулорічної Суперліги. Спочатку — виграний ривок 6:0. Потім влучання Майкла Холтона з-за дуги та ще й з фолом. А коли на майданчик вийшов Малік Трент — перевага досягла ледь не критичної форми для “Хіміка”. 19:32 — результат першої чверті.

На початку другої чверті господарі заграли впевненіше. Тепер ривок був за ними — 5:0. Втім тайм-аут та корективи Валерія Плеханова відновили домінування запоріжців. Схоже розвивались події й після великої перерви. Врешті – решт командна гра гостей та, зокрема, відмінна результативність Маліка Трента призвели хоч і не до розгромної, втім яскравої перемоги, з присмаком чемпіонства.

Кінцевий рахунок матчу — 95:87 на користь БК “Запоріжжя”. Наступний поєдинок підопічних Валерія Плеханова відбудеться 27 жовтня проти “Одеси”. Гра стартує о 16:00.