+3°

+3°

БК «Запоріжжя» здобув перемогу в двобої з «Миколаєвом»

26.10.2020, 13:20

Триває переможна хода баскетбольного клубу “Запоріжжя” в українській Суперлізі. Перша зустріч нашої команди у поточному сезоні з “Черкаськими Мавпами” завершилась декласуванням опонентів – 98:66. Далі був матч із МБК “Миколаїв”.

У матчі з “Миколаєвом” “Запоріжжю” не допомагали Андрій Грицак та Аурімас Маяускас. Обидва хворіють. Але кураж попередніх ігор від цього не зник. Першу чверть гості виграли з рахунком 19:21. Далі гра підопічних Валерія Плеханова ставала тільки кращою. Найвлучнішим у нашому складі був Майк Кеффі. А загалом якісна командна гра призвела до переваги БК “Запоріжжя” в 15 очок перед великою перервою.

Особливо складною видалася третя десятихвилинка. Результативність Кіта Омоера, дальнє влучання Вадима Заплотинського, як результат – ця чверть за господарями – 20:17, але загалом запоріжці зберігали відрив – 67:55. Хвилювання викликали пошкодження нашого легіонера з Америки Джоша Форчуна. Та в останній чверті Джош повернувся і ,як виявилось, недарма. Саме його дальні влучання вкотре забезпечили нашому клубу розгромну перемогу.

Підсумок гри – 90:66, на користь БК “Запоріжжя”. Це вже п’ята перемога наших спортсменів у поточному сезоні. Наразі у підопічних Валерія Плеханова жодної поразки. Продовжити вдалу серію наш колектив зможе в рамках домашніх турів. 30 жовтня запланована зустріч із “Київ-Баскетом”, який на цю мить також йде без спотикань. А після 1 листопада нам належить зіграти проти новачка Суперліги – “Тернополя”.