+3°

+3°

БК “Запоріжжя” зіграв 18-й матч у чемпіонаті України

18.01.2019, 18:54

Баскетбольний клуб Запоріжжяпровів 18-й поєдинок у чемпіонаті України серед команд Суперліги. На паркеті Палацу спорту “Юність” підопічні Валерія Плеханова приймали сусідній БК “Дніпро”. Для господарів матч носив вкрай принциповий характер. Адже не так давно колектив Дениса Журавльова вибив запоріжців із боротьби за національний трофей.

Настрій запоріжців взяти реванш за поразку в Кубку України спостерігався зі старту гри. Майкл Холтон, заручившись підтримкою дальньої артилерії від Андрія Мироненка, допоміг запоріжцям створити солідний відрив за підсумком чверті – 29:17. Натомість у дніпрян були серйозні проблеми із влучністю. Їм це вдалося виправити в другому відрізку матчу, але наблизитися до господарів у рахунку не вийшло. На велику перерву гості пішли з відставанням у 12 очок.

Найрезультативнішою була третя чверть. У ній перемогли вже гості з рахунком 34:31. Але набута перевага запоріжців у стартовій 10-хвилинці переслідувала суперників, не даючи вийти вперед, або хоча б зрівнятися. Лише в середині завершального відрізку матчу БК “Дніпро міг врятувати гру. Вигравши ривок 10:0, підопічні Дениса Журавльова відновили інтригу.

“Дніпро” неодноразово підбирався до господарів на відстань одного влучного кидка. Але остаточно зламати хід поєдинку запоріжці не дали. Під час найважливішого останнього володіння гостей господарі завадили виконанню Олександром Мішулею рятівного триочкового. Згодом технічний фол Олександра обернувся влучанням Майкла Холтона з лінії. Підсумок – 93:90 – БК “Запоріжжя” виграє.

Завдяки цій перемозі підопічні Валерія Плеханова виходять на другу сходинку у турнірній таблиці Суперліги. Наступний поєдинок БК “Запоріжжяпроведе цієї суботи з харківським Політехніком. Початок гри о 14:00.