+3°

+3°

БК «Запоріжжя» зіграв 28 матч поточного сезону української Суперліги

16.03.2021, 16:42

У складі БК “Запоріжжя” досі відсутній Аурімас Маяускас. Не відновився також і Джош Форчун. Однак у “Дніпра” теж чимало проблем. Бій із нашим колективом пропускало чотири баскетболісти сусіднього клубу. Тож те, що на 2 очки суперника гості відповіли ривком 8:0, дивним не здавалося. Втім, гучний старт не надто налякав візаві. За підсумком чверті підопічні Дениса Журавльова не лише відновили рівновагу, а й переважили команду Валерія Плеханова на три очки, 23-20. Після перерви на майданчику розпочалася баскетбольна спека. У середині другого відрізку зустрічі запоріжці вибили цілих 12 очок, у той час як з боку дніпрян спостерігалася лише гольова тиша. Та після тайм-ауту Дениса Журавльова сталося неочікуване. Відновлювати рівновагу в складі господарів взявся Григір Коломойський. До свого архіву він записав три дальні постріли. Однак на велику перерву цього разу нікому не судилося йти в якості лідера. Інтрига досягла найвищої точки – 44:44.

За лічений час третьої чверті інтрига обвалилася, немов картковий будинок. Цьому сприяла серія триочкових від Ісуфа Санона та Станіслава Тимофєєнка. Не на користь запоріжців грали фоли та помітна втома. Все це разом призвело до того, що наприкінці третьої чверті переможця гри було легко передбачити. “Дніпро” лідирував із перевагою в 14 очок. Останній відрізок матчу ознаменувався серією контрольних «вбивчих» пострілів у бік запоріжців. Спершу через перебір фолів майданчик залишив Дмитро Тихонов. Його замінив Роман Морозов, однак за 30 секунд теж пішов відпочивати через аналогічну причину. Позбувшись центрового, Валерію Плеханову залишалося показувати білий прапор.

Кінцевий рахунок зустрічі 86:69 — на користь БК “Дніпро”, який продовжує посідати третю сходинку в турнірній таблиці. Другий наразі “Прометей”, із яким запоріжці зустрінуться в середу, теж на виїзді. Самі ж підопічні Валерія Плеханова зараз на п’ятому місці. Лідер – “Київ-Баскет”.