+3°

БК “Запоріжжя” зіграв 29-й матч поточного сезону Суперліги України

19.03.2021, 17:25

Враховуючи масштабність кадрових проблем “Запоріжжя”, то опустити руки у цьому випадку було б цілком зрозумілим. Адже колективу досі не можуть допомогти Аурімас Маяускас і Джош Форчун. Список травмованих також поповнив Іван Міхеєв.

Однак, хоч лава запасних “Запоріжжя” складалася лише з чотирьох баскетболістів, найстарший із яких 22-річний Роман Морозов, гості гідно відстояли першу чверть. За її підсумком перевага “Прометея” становила лише п’ять очок – 15:20. З не меншим завзяттям підопічні Валерія Плеханова вийшли на другу десятихвилинку. Однак раніше згадані причини таки далися взнаки, і господарі пішли у комфортний відрив. Перед великою перервою рахунок був 43:31 на користь кам’янського клубу. А ще в цій чверті з «Плеханівської машини» вибув Віталій Мальчевський, якому влучили руками в очі.

Втім, жодна з озвучених проблем не збила максималістську налаштованість запоріжців. Третю чверть наші гравці розпочали виграним ривком 10:3. А перед останнім відрізком зустрічі ми сенсаційно лідирували 56:54. Вирішальна частинка від першої до останньої хвилини тримала фанатів у напрузі. Та ціною неймовірних зусиль гору взяв усе ж “Прометей” – 74:70.

Після цієї поразки БК “Запоріжжя” посідає шосту сходинку турнірної таблиці. Лідером Суперліги залишається “Київ-Баскет”. На цьому тривала серія виїзних матчів для підопічних Валерія Плеханова закінчилась. Зараз у команди є час відпочити і нарешті постати перед своїми глядачами 26 березня проти столичного “Будівельника”.