+3°

+3°

БК “Запоріжжя” зіграв черговий матч із “Дніпром”

08.01.2019, 18:37

Баскетбольний клуб “Запоріжжя” провів матч-відповідь із “Дніпром” у чверть-фіналі Кубка України. Перший матч удома наш колектив програв сусідам – 70:73. Протягом першої чверті запоріжці демонстрували надійну гру в захисті та не менш ефективний напад. 8 очок до командного заліку приніс Юрій Кондраков. Майкл Холтон зробив чотири результативні передачі, а Антон Буц відзначився п’ятьма підбираннями. Натомість господарі реалізували тільки один дальній кидок. Мали проблеми й з підбираннями. Підсумок – 25:15 – стартова десятихвилинка за БК “Запоріжжя”. Після перерви наші баскетболісти збільшили перевагу до + 12. Та після цього дніпряни, граючи без головного тренера, котрий прихворів, кардинально переломили хід гри. Включивши дальню артилерію, чинні володарі національного трофею почали знищувати надії запоріжців на вихід до півфіналу. Другу чверть БК “Дніпро” взяв із приголомшливим результатом – 42:18.

У третій чверті стараннями Кіндла Хілла запорізькому клубові поталанило виграти ривок 5:0. Це відновило кураж гостей, із яким вони розпочинали матч. Вдалося навіть скоротити відставання до 7 очок (53:60). Втім до бажаного нашими вболівальниками результату зазначені тенденції не призвели. У завершальному відрізку зустрічі дніпряни поновлювали масштаб своєї переваги, котра врешті-решт стала недосяжною для підопічних Валерія Плеханова. Кінцевий рахунок – 103:86.

Яків Тітов у цій грі дебютував за БК “Запоріжжя”. Йому вдалося набрати 2 очки. Побажаймо хлопцю подальшого зростання та закріплення в основі команди. Наступну гру в Суперлізі наші спортсмени проведуть 10 січня на виїзді проти “Черкаських Мавп”. Щодо Кубу України, то разом із Дніпром, до ½ вийшли “Одеса”, “Політехнік” та “Черкаські Мавпи”.