+3°

+3°

БК “Запоріжжя” зіграв черговий матч у чемпіонаті України

10.12.2018, 18:19

Баскетбольний клуб “Запоріжжя” зіграв чотирнадцятий матч у чемпіонаті України серед команд Суперліги. В цьому турі опонентом підопічних Валерія Плеханова була БК Одеса”. Цей матч завершував друге коло національної першості для нашого колективу.

За день до поєдинку з БК “Одеса” запоріжці приймали южненський “Хімік”. Тоді
у запеклій та виснажливій боротьбі, лише в овертаймі перемогу вирвали гості. Перша чверть матчу з командою Олега Юшкіна для БК “Запоріжжя” склалася невдало. Господарів буквально закидали дальніми кидками. До того ж, запоріжці 10 разів втратили мяч. 14:25 на користь Одеси – результат першого відрізку гри. Схожою видалась і половина другої 10-хвилинки.

Потім команда Валерія Плеханова стала краще оборонятись. Водночас Кіндал Хілл “намацав” триочковий кидок. Підвищилась результативність Андрія Мироненка. Також було втілено кілька стрімких атак. За рахунок цих факторів відставання скорочувалось. Однак на велику перерву господарі пішли все ще в ролі наздоганяючих – 36:41.

Розвиток подій у третій чверті продовжив лоскотати нерви фанатам з обох боків барикад. Спершу гості відірвалися на 10 очок, знову – таки завдяки триочковим. Згодом кураж упіймав Малік Трент, здобувши тепер вже свої 10 пунктів, чим поновив рівновагу. Помітним став і Майкл Холтон. У результаті перед завершальною чвертю перевага одеситів висіла на нитці – 63:62.

У фінальній чверті кураж Маліка Трента досяг вершини. Причому не тільки у влучності. Кращий гравець Суперліги минулого місяця на деякий час став всюдисущим. Передачі, перехоплення та підбирання – в усіх трьох компонентах Малік встигав. Щодо гостей – їх підвела кепська реалізація штрафних. Та ще й через перебір фолів у складі “Одеси” паркет покинув капітан команди Олександр Бєліков. Кінцевий рахунок зустрічі – 88:80, БК “Запоріжжя” перемагає.

Тож друге коло Суперліги БК “Запоріжжя завершує на позитивній ноті. Наразі наш колектив посідає 1 сходинку у турнірній таблиці, маючи 23 очки. Другий – Дніпро”, в якого 21 пункт та 2 гри в запасі. Наступний матч підопічні Валерія Плеханова проведуть 21 грудня в Палаці спорту Юність із МБК Миколаїв”.