+3°

+3°

БК “Запоріжжя” зіграв останній матч у 2019 році

23.12.2019, 15:37

Баскетбольний клуб Запоріжжя провів черговий матч у поточному сезоні Суперліги України. На своєму майданчику підопічні Валерія Плеханова приймали Черкаських Мавп”. Ця зустріч була останньою для наших спортсменів у 2019 році.

Троє гравців стартової п’ятірки “Запоріжжя” не допомогли своїй команді у грі з “Черкаськими Мавпами”. Зокрема – Володимир Шевченко, Андрій Кожемякін, Брендон Рендольф і Дейонте Сіммонс. Тим не менш, завдяки характеру тих, хто був у строю, господарі взяли першу чверть – 25:19. Не втратили кураж запоріжці і в другому відрізку гри. Навіть попри чотири фоли Антона Буца, три Максима Сандула та ще й травму Дмитра Липовцева – господарі втримували перевагу – 50:30.

У третій чверті ротація БК Запоріжжя звузилась до критичної. Ми залишилися без Лью Столлворта, на межі був Максим Сандул. На цьому тлі опонент “підкрався” в рахунку – 66:57.
Не полегшилося життя і в останній 10-хвилинці. Пятий фол Антона Буца, Ілля Нємцу отримав розсічення голови. Так наприкінці черкасці наблизилися ледь не впритул – 84:80. У цю мить важливе підбирання зробив Максим Сандул, а Яків Тітов реалізував один штрафний, не давши супернику шансів на камбек.

Тож перемога “Запоріжжя” – 85:80. Наступним для команди стане чвертьфінальний матч Кубка України з “Дніпром” 5 січня у запорізькому Палаці спорту “Юність”.