+3°

+3°

БК “Запоріжжя” зіграв перший матч 1/4 фіналу Кубка України

09.01.2020, 18:10

Баскетбольний клуб “Запоріжжя” провів перший чвертьфінальний матч у рамках Кубка України. На паркеті Палацу спорту Юність підопічні Валерія Плеханова приймали Дніпро”. Обидва колективи мали кадрові втрати. У господарів був відсутній Дмитро Липовцев. У гостей – Кирило Фесенко та Іссуф Санон.

У першій чверті в обох колективів кульгала реалізація. За нічийного рахунку 12:12 дніпряни мали перевагу на підбираннях. Сильною стороною запоріжців були перехоплення і менша кількість втрат. Добре розпочав поєдинок Брендон Рендольф. У стартовій 10–хвилинці американець набрав 9 очок. Продовжив тенденцію легіонер і після перерви. Втім завдяки повному домінуванню на щитах на велику паузу в якості лідерів пішли наші опоненти – 33:39.

У третій чверті боротьба вирівнялася. Запоріжці гідно конкурували з чинним володарем Кубка України. Однак так і не могли знайти контраргументів у грі на підбираннях. Результативність Брендона Рендольфа знизилася. Та своєчасна допомога надійшла від Андрія Мироненка і Володимира Шевченка. Загальна різниця в рахунку перед заключним відрізком становила для господарів «-7».

В останній чверті активізувався Лью Столлворт. Під обома щитами бився Максим Сандул. За 5 хвилин до завершення матчу Столлворт влучив триочковий і засвітив «-5» для господарів. А для подальшого камбеку ротації в «Запоріжжя» не вистачило. Більшість гравців були на фол-траблах. Дніпряни цим користувалися і завершили перший раунд кубкового протистояння на свою користь – 66:75.

Матч-відповідь команди проведуть 29 січня. А найближчим опонентом БК Запоріжжя у Суперлізі стане Прометей”. З ним наш колектив зіграє 11 числа на виїзді. Початок матчу о 19:00.