+3°

+3°

БК «Запоріжжя» зіграв проти київського «Будівельника»

29.03.2021, 13:23

Напередодні матчу з БК “Запоріжжя” кияни набрали непогану ходу. Столичний колектив наблизився до нас у турнірній таблиці упритул. Натомість у команди Валерія Плеханова не найкращі справи з ротацією. Відсутні Джош Форчун та Іван Міхеєв. Тим не менш, результативності капітана клубу Олександра Сізова та Дмитра Тихонова виявилося достатньо, аби виграти першу половину битви – 43:37.

У другій чверті гості на деякий час вирвалися вперед. Але зовсім на невеличкий проміжок часу. Вже перед заключним відрізком поєдинку господарі знову лідирували 57:53, завдяки результативним діям Олександра Сізова та Аурімаса Маяускаса. Безпосередньо фінальна 10-хвилинка ознаменувалася максимальною згуртованістю запорізького колективу. Командна злагодженість убезпечила підопічних Валерія Плеханова від нервової кінцівки. Господарі відносно впевнено довели гру до перемоги – 79:64.

Після цього туру наш колектив залишається на п’ятому місці турнірної таблиці. Лідирує наразі “Київ-Баскет”. Наступне випробування БК “Запоріжжя” – чверть-фінал Кубка України. У середу, 31 березня, підопічні Валерія Плеханова зіграють на виїзді проти згаданого лідера Суперліги “Київ-Баскета”. Матч відбудеться в Черкасах. Початок о 15:00.