+3°

+3°

БК « Запоріжжя» зіграв третій півфінальний матч проти «Київ-Баскета»

01.06.2021, 15:10

Спрогнозувати фаворита цього протистояння було неможливо. Першу очну зустріч виграли кияни з абсолютною перевагою. Реванш запоріжців у другій грі був не менш красномовним. Обидва колективи відчули смак перемоги та водночас усвідомили, що розслабленість каратиметься максимально суворо. Звідси й очікувана картина на старті третього поєдинку. З першої чверті на паркеті “Юності” панувала непоступлива атмосфера. За півтори хвилини до кінця 10-хвилинки рахунок був 19:19. Однак завдяки двом влучним штрафним Артема Ковальова та двоочкового Владислава Коренюка, кияни пішли на перерву з невеличкою перевагою – 19:23.

Друга чверть розкрила таємницю потенційного фаворита гри. Кияни поступово нарощували своє домінування. На велику перерву гості пішли з перевагою у 12 очок. Початок третьої 10-хвилинки для БК “Запоріжжя” не був оптимістичним. Опоненти відривалися в рахунку, котрий відверто лякав своєю прірвою. В одну мить на табло світилося 42:59, на користь Києва. Але саме в цей момент господарі запрацювали на камбек. Перед останнім відрізком зустрічі різницю було скорочено до 4-х балів. Це було відправною точкою бойовИща, котре прикувало увагу вболівальників. За дві з половиною хвилини до фінальної сирени підопічні Валерія Плеханова вийшли вперед – 83:81. За 16 секунд Брендон Янг відновив рівновагу. Далі – серія штрафних, які столичні баскетболісти виконали бездоганно. Автором останнього кидка з лінії став Сергій Павлов, після чого було зафіксовано остаточний рахунок матчу – 83:91, на користь “Київ-Баскета”.

Рахунок у півфінальній серії стає 2:1 ,на користь киян. Наступний матч між цими командами відбудеться 2-го червня, у місті Кам’янське. Початок о 21:30. У разі перемоги столичного клубу, “Київ-Баскет” потрапить до фіналу Суперліги. Якщо виграє “Запоріжжя”, то 6 червня, у Києві, колективи проведуть вирішальний, п’ятий, очний поєдинок.