+3°

+3°

БК “Запоріжжя-ЗОГ” обіграв діючого Чемпіона України

19.02.2018, 16:13

Сенсація у баскетбольній національній першості. БК “Запоріжжя-ЗОГ”, будучи аутсайдером змагань, обіграв діючого Чемпіона України – київський “Будівельник”. З першої чверті поєдинку було помітно, що столичний клуб перебуває не в найкращій формі. Натомість підопічні Валерія Плеханова продемонстрували мабуть одну з найпринциповіших та самовідданих ігор в цьому сезоні.
У стартовій 10-хвилинці
запоріжці випереджали господарів майже за всіма показниками. Кращий відсоток влучань, ніяких невиправданих втрат м’яча. У підсумку 22:18 – перша чверть за нами. Після перерви господарі перехопили ініціативу та вийшли вперед. Цьому посприяв Павло Крутоус, відзначившись кількома триочковими. Та минуло трохи часу, і не менш ефективно з-за дуги почав кидати Юрій Кондраков. Висхідна зірка БК Запоріжжя ЗОГ скоротив відставання до мінімуму -39:40. Тож на велику перерву команди пішли майже за рівних умов.

Третя чверть ознаменувалась швидкісним баскетболом, з мінімумом позиційних атак. В цих умовах наш клуб виявився стрімкішим та перед вирішальним відрізком гри набув 6-очкову перевагу. В останній чверті запоріжці створювали й більший відрив, доводячи його до 14 пунктів. І хоч зберегти таку прірву в рахунку підопічним Валерія Плеханова не вдалось, перемога все-одно за ними – 84:78.

Та поки-що, з восьмої сходинки наш колектив не піднявся. У найближчого конкурента – харківського Політехніка 6 перемог, в той час, як БК Запоріжжя виграв тільки 5 поєдинків. У наступному турі запорізькі баскетболісти зустрінуться з одеською Біпою. Гра стартує о шостій вечора на арені спорткомплексу Запоріжалюмінбуд.