+3°

+3°

БК “Запоріжжя” зустрівся з суперником із Южного

16.12.2019, 16:28

Триває чемпіонат України з баскетболу серед команд Суперліги. Після програшу в Одесі БК “Запоріжжя” провів ще один виїзний матч, цього разу в Южному з “Хіміком”. У цій грі нашому клубу не змогли допомогти Лью Столлворт і Володимир Шевченко. Дискваліфікацію відбував і керманич – Валерій Плеханов.

Функції основного розігруючого в матчі з “Хіміком” виконував Яків Тітов. Він і вивів команду вперед – 3:0. «Хімік» набрав свої перші очки лише під завісу
3-ї хвилини. Потім южненці наздогнали суперника. Організація нападу «Запоріжжя» дала збій. А от підопічні Віталія Степановського за рахунок кращої реалізації кидків з гри та виграному підбиранню пішли у відрив – 26:14.

У другій чверті проблем «Запоріжжю» додавала впевнена гра Лью Саллівана. Протягом десяти хвилин ігрового часу він додав для «Хіміка» 16 очок. Запоріжцям набрані бали давалися вкрай важко. 57:28 – результат першої половини гри. Усередині третього ігрового відрізку гості увімкнули турбо-режим. Додали абсолютно в усіх компонентах. Максимальні «+29» «Хіміка» почали працювати як зворотній відлік. Найбільше посприяв цьому Брендон Рендольф, який набрав 10 очок і зупинятися не збирався. Вражав і захист команди, виграний підбір і поліпшення у відсотку реалізації власних кидків.

За 2 хвилини до кінця гри Дейонте Сіммонс максимально загострив інтригу – 84:80. Віталій Степановський взяв тайм-аут, після якого все той же Сіммонс міг зробити неможливе – впритул наблизити свою команду до «Хіміка». Цей промах, можливо, і став вирішальним. Сил на заключні секунди не виявилось. Серія дальніх кидків «Запоріжжя» пройшла без успіху. Южненці реалізували потрібні штрафні і втримали перемогу – 92:84. Наступні матчі запоріжці гратимуть вдома 20 та 22 грудня з «Київ-Баскетом» і «Черкаськими Мавпами».