+3°

+3°

БК “ЗНУ” залишає студентську лігу України

23.04.2018, 16:54

Баскетбольний клуб “ЗНУ” прощається зі студентською лігою України. У передостанньому матчі другого туру запоріжці приймали команду Київського національного університету фізичної культури та спорту. Поєдинок ознаменувався двома кардинально різними половинами.

У першій чверті господарі арени виглядали кволо. Мляві кидки, проблеми з ловлею м’яча, як наслідок — відрив гостей у рахунку, котрий перед перервою складав 12 очок. Кияни добре втілювали позиційні атаки. Неодноразово створювали чисельну перевагу біля фарби “ЗНУ”. За 2 хвилини другого відрізку матчу відставання запоріжців сягнуло 20 пунктів.

Ненав’язливою атакою гостей завершилась перша половина гри. На цю мить суперник “ЗНУ” був попереду – 65:43. Після великої перерви вболівальники почали скандувати – “Київ втомився!”. І в цьому була доля правди. У команди Олега Крайнюка почались помилки, дуже схожі на хиби “ЗНУ” у двох попередніх чвертях. Господарі, натомість ,заграли значно краще. Результативні прориви, контратаки, підбирання, швидкість… і неможливе стає можливим. У фінальному відрізку матчу запоріжці виходять вперед.

Перевагу в один бал господарям приніс легіонер – Крістіан Оленксандр Пома Морено. Надалі, майже всю фінальну чверть, команди грали м’яч-в-м’яч. Однак, наприкінці зустрічі, старання гостей принесли свої плоди. Відновивши перевагу, кияни довели матч до перемоги.

Після цієї поразки “ЗНУ” вилітає зі студентської ліги. У них залишився один матч із Київським торгово-економічним університетом, який є суто формальним. Щодо підопічних Олега Крайнюка — вони виходять до наступного туру.