+3°

+3°

Блискавична перемога запорізького “МОТОРА” у гандбольному Чемпіонаті України

26.03.2018, 16:22

Старт Запорізького дербі ознаменувався зірковим часом голкіперів. Причому, як Антона Деревянкіна так і Геннадія Комка. Про це свідчить факт, що рахунок було відкрито тільки на 4 хвилині зустрічі. Потім деякий час на арені панувала рівна боротьба. Згодом ЗТР ускладнив своє становище, пропустивши ривок 0:5. Здавалось, що чинний Чемпіон намацав свою гру і інтриги не буде. Однак, під кінець тайму, підопічні Віталія Ната спромоглися упритул наблизитись до Мотора — 13:14.

Така завзятість віце-чемпіонів не могла не позначитись на грі. До 42 хвилини гра йшла м’яч в м’яч. Однак, після 42 хвилини, підопічні Патріка Ромбеля зробили все, аби кінцівка дербі постала у своєму традиційному за останні роки вигляді. 33:28 на користь Мотора — такий підсумковий результат зустрічі.

Після цього туру ЗТР продовжує йти першим в турнірній таблиці з 42 очками. Втім лідерство підопічних Віталія Ната пояснюється шістьма незіграними Мотором матчами. Однак, навіть попри це, команда Патріка Ромбеля впевнено наближається до свого головного опонента. На цю мить їх відстань складає 4 очки.