circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Близько 8000 нових книжок надійшло до місцевих бібліотек

27.09.2018, 15:44

text
Поділитися:

Книги у подарунок. 30-го вересня в Україні відзначають День бібліотек. З цієї нагоди міські читальні для дітей та дорослих отримали нову літературу. Загалом бібліотечні фонди поповнились майже на вісім тисяч книг. Окрім того, працівники бібліотек отримали й привітання на свою адресу.

Щодня центральну бібліотеку для дітей відвідують близько 115 юних запоріжців. Загалом же сюди навідуються 6 тисяч дітей. Для них у читальні зявились нові книги – фантастика, науково-популярна література та твори українських класиків.

Поповнилися фонди не лише цієї бібліотеки. Новинки з’явилися в усіх міських читальнях, в тому числі, й для дорослих. Їх підбирали за запитами читачів. Бібліотекарям вручили сертифікати на отримання літератури на загальну суму близько семиста тисяч гривень.

Відзначали свято бібліотеки і у Хортицькому районі міста. У малій гуманітарній академії зібралися працівники усіх місцевих будинків книги. Тут вихованці навчального закладу підготували для них концерт. Для працівників лунали побажання. Також під час заходу найбільш працьовитих бібліотекарів нагородили грамотами.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: