circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Борги запоріжців за вивезення сміття досягли 47 млн гривень

23.10.2019, 10:11

text
Поділитися:

Борги населення перед підприємством «Вельтум-Запоріжжя» за послугу вивезення твердих побутових відходів ростуть щомісяця. Станом на жовтень борг населення становить 47 млн грн. Щоб побороти заборгованість, працівники підприємства проводять постійну роботу зі стягнення заборгованості, в тому числі й шляхом повідомлень. Якщо абонент продовжує ігнорувати оплату послуг з вивезення ТПВ, підприємство стягує заборгованість в судовому порядку.

ТОВ «Вельтум-Запоріжжя» вже вигравало кілька судових процесів щодо погашення заборгованості абонентами. Згідно з постановою суду боржник зобов’язаний виплатити заборгованість в повному обсязі. Крім цього, він також оплачує судовий і виконавчий збори.

Втім, боржник може не дотягувати до суду. Якщо немає можливості погасити повну суму боргу, його можна реструктурувати. Для цього потрібно звернутися до підприємства-постачальника послуг та укласти з ним договір про щомісячне рівномірне погашення реструктуризованої заборгованості та своєчасну сплату поточних платежів за житлово-комунальні послуги.

Представники підприємства звертаються до абонентів з проханням не ігнорувати проблему заборгованості, своєчасно оплачувати рахунки за надані послуги.

У разі несплати споживачами заборгованості в добровільному порядку ТОВ «Вельтум-Запоріжжя» успішно здійснює стягнення заборгованості в судовому порядку, з подальшим зверненням до органів виконавчої служби з покладанням на боржника суми судового та виконавчого зборів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: