circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Борги запоріжців за вивезення сміття сягнули 60 млн гривень

20.11.2020, 08:26

text
Поділитися:

Незважаючи на посилення карантинних умов у місті, ТОВ «Вельтум-Запоріжжя» продовжує працювати в штатному режимі та надавати послуги з вивезення сміття. Окрім того, підприємство додатково за власний кошт проводить дезінфекцію контейнерів, створивши для цього спеціальну бригаду робітників.

Але борги населення перед ТОВ «Вельтум-Запоріжжя» продовжують зростати. Станом на 1 листопада заборгованість населення за вивезення відходів становить майже 60 млн грн, що більше на 500 тис. грн в порівнянні з попереднім місяцем.

– Підприємство проводить активну роботу з боржниками. Кожен мешканець може побачити у своєму рахунку інформацію про борги у будинку. Окрім того, боржники отримують претензії попереджувального характеру про необхідність сплати заборгованості. Якщо абонент продовжує ігнорувати оплату послуги, підприємство має право звернутися до суду. В такому випадку споживач буде зобов’язаний, окрім заборгованості, сплатите ще судовий та виконавчий сбір, – розповів генеральний директор підприємства «Вельтум-Запоріжжя» Ігор Бурчак.

Керівництво ТОВ «Вельтум-Запоріжжя» нагадує про необхідність своєчасної оплати згідно з виставленим рахунком. Регулярні платежі є запорукою стабільної роботи підприємства та здійснення вивозу сміття згідно з затвердженим графіком.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: