+3°

+3°

Боротьба МФК «Металург» із харківським «Металістом 1925»

27.08.2019, 18:24

У чемпіонаті України з футболу серед команд Першої ліги відбулись матчі четвертого туру. У його рамках запорізький МФК “Металург” на “Славутич- Арені” приймав харківський “Металіст 1925”. До цієї зустрічі наші гравці не мали жодної перемоги та навіть нічиєї.

Як для “Металурга”, так і для “Металіста” очна зустріч у четвертому турі носила принциповий характер. Господарі за підсумками перших 3-х матчів є аутсайдерами національної першості. Гості ж після поразки у попередньому поєдинку посідали 11 сходинку, що не дуже то й влаштовувало харків’ян. Виправляти своє становище наші суперники почали вже на 18 хвилині. Гол забив Ярослав Ямполь. Далі — невеличка радість для місцевої публіки, завдяки автоголу Максима Цвіренко — 1:1. Але свято тривало недовго. Після навісу з кутового в складі “Металіста” відзначився Дмитро Поспєлов.

Другий тайм для «Металурга» почався невтішно. М’яч потрапив у руку Юрію Сачку у власному штрафному. Арбітр вказав на позначку. Вирок чітко реалізував Віталій Кольцов – 1:3. Харків’яни й далі продовжували атакувати великими силами і, як наслідок, заробили ще один пенальті. Цього разу 11-мертовий удар чітко виконав Ярослав Ямполь, оформивши дубль.

Кінцевий рахунок матчу — 1:4 — “Металург” програє. У наступному турі наш колектив зіграє на виїзді проти другої команди чемпіонату – «Агробізнеса»-  в суботу, 31 серпня.