+3°

+3°

Боротьба МФК “Металург” за перемогу у 18 турі національної першості

18.11.2019, 18:55

У футбольному чемпіонаті України серед команд І ліги відбулися матчі 18-го туру. Запорізький “Металург” цього разу здійснив подорож до селища Петрове Кіровоградської області, де зустрівся з одним з лідерів розіграшу — місцевим Інгульцем. І фавориту довелося непереливки.

В останніх іграх “Металург” значно додав у якості гри. Це було помітно і в матчі з “Оболонню”, і в першій домашній перемозі над “Кременем”. Не стала виключенням і гра проти фіналіста попереднього Кубка України “Інгульця”. Господарі поля одразу ж пішли уперед і кілька разів серйозно погрожували воротам “Металурга”. Проте надійно зіграв у цих епізодах Богдан Петриченко. А під завісу тайму неприємності виникли вже у “Інгульця”. Олексій Розуваєв зважився на удар здалеку. Кіпер господарів виявився до цього не готовим. З рахунком 1:0 на користь “Металурга” команди пішли на перерву.

Відігратися “Інгульцю” вдалося на початку ІІ-го тайму. Свої бомбардирські якості проявив кращий снайпер поточного розіграшу Ніка Січінава. Він виявився на вістрі швидкої атаки, відгукнувшись на простріл Олександра Козака і довів свій здобуток до 13-ти м’ячів. А за 20 хвилин потому господарі вийшли уперед. Розіграш кутового призвів до удару упритул Олександром Кучеренком.

Металург” не знітився. І на 85-й хвилині Богдан Могильний кинжальним пострілом з меж штрафного майданчика забив м’яча під поперечину. Але утримати нічию не вдалося. Кутовий вже у компенсований час став роковим для “Металурга” — 3:2 перемога “Інгульця”. Наступний матч команда Олексія Годіна проведе у суботу, 23 листопада. На стадіоні “Славутич-Арена” “Металург” прийматиме “Балкани” з Одеської області.