circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Боротьба за освіту та медицину: жителі с. Юльївка вийшли на мітинг до сільради

27.04.2021, 20:58

text
Поділитися:

На сесію Новоолександрівської сільради зібрались не тільки депутати. Із плакатами та вимогами залишити у селі Юльївка школу та фельдшерський пункт зібралися жителі громади. Навчально-виховний комплекс, який наразі працює у населеному пункті, реорганізовують. У селі мають залишити тільки дитячий садок та початкову школу, а середні та старші класи навчатимуться у Новоолександрівській гімназії. Відстань між цими селами близько десяти кілометрів.

Як розповідають у сільраді, учнів у цьому навчальному закладі дуже мало. У середньому в класі близько 8-10 дітей. Тому для ефективного та доцільного використання бюджетних коштів, а також надання якісних освітніх послуг середню та старшу ланку ліквідують та об’єднають із гімназією у селі Новоолександрівка.

Ще одне болюче питання жителів Юльївки — закриття фельдшерського пункту. Відповідно до медичної реформи їх необхідно ліквідувати та створити так звані пункти здоров’я. Там хворих прийматиме сімейний лікар. Однак такі прийоми будуть лише один раз на тиждень. В інші дні лікар може приїхати за викликом додому. Але нині в Новоолександрівській громаді працює два сімейних лікаря, які фізично не зможуть надати за необхідності допомогу усім,хто її потребує.

Наразі також для “швидкої” існує перелік викликів, на які медики реагують та виїжджають. Тож не у всіх випадках люди зможуть звернутися за екстреною допомогою. Через це фактично обмежується доступ до медичного обслуговування населення Юльївки.

На сесії вирішили відтермінувати розгляд питання щодо фельдшерського пункту, із доопрацюванням та додатковим вивченням. Тож проблема продовжує боліти жителям села. Натомість влада, обмежена рамками законодавства, розводить руками та шукає шляхи вирішення.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: