circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Будівництво нового терміналу в Запорізькому аеропорті не стоїть на місці

10.01.2018, 18:41

video text
Поділитися:

Екскаватори, камази та бурові машини. На майданчику біля запорізького аеропорту скупчення великої техніки. Наразі підрядники поставили огорожу та готують ґрунт під фундамент. За допомогою оцих двох бурових машин роблять у землі свердловину та заливають арматуру в бетон. Згодом палі пройдуть контрольне випробування.

Підрядники кажуть, термінал будують згідно проекту. Дотримуються усіх норм безпеки. Окрім нового зведення нового терміналу місто також виділило кошти на придбання радіотехнічного обладнання. Це система навігації та посадки і радіомаяки. Це дозволить стежити за польотом та безпекою літаків. Першу партію нового обладнання чекають навесні.
У будівництві нового терміналу залучено дванадцять одиниць техніки. Тут працюють тридцять п’ять робітників. Для них на території обладнане тимчасове містечко. Виділено житло і в гуртожитку. Умови проживання також перевірив міський голова.

До кінця лютого підрядники планують завершити роботи з укладання фундаменту. Після перевірки палів перейдуть до наступного етапу будівництва. Цього року на новий термінал із міського бюджету виділено 350 млн гривень.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: