circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Будинки Запорізької області готові до холодів на 70%

15.08.2019, 08:53

text
Поділитися:

Стан підготовки об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери Запорізької області до роботи в осінньо-зимовий період 2019/2020 років обговорили учасники наради, яка відбулася під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Олександра Бабаніна. На прямому зв’язку перебували голови райдержадміністрацій, голови громад та представники профільних підрозділів.

− Планом Мінрегіону України передбачено, що станом на 15 серпня рівень підготовки об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери повинен становити 70%. За інформацією територій області, станом на 10 серпня рівень підготовки об’єктів області здебільшого відповідає показникам. В окремих галузях цей показник вище, однак об’єкти соціальної сфери у нашій області готові на 60%, − зазначив Олександр Бабанін.

Як повідомив заступник директора Департаменту житлово-комунального господарства облдержадміністрації Сергій Мельник, серед об’єктів теплопостачання підготовлено 432 котельні (71,6%), 788 км теплових мереж (80%), 64 центральних теплових пунктів (98,5%). Триває робота по заміні теплових мереж. Запас вугілля складає 5860 тонн (70%).

− Серед об’єктів житлового господарства комплексно підготовлено 4730 житлових будинів (70,5%). З випередженням графіка проводяться роботи у Бердянському, Вільнянському, Гуляйпільському, Приморському, Кам’янсько-Дніпровському та Мелітопольському районах та в місті Мелітополь. Утім, гірша ситуація з підготовкою об’єктів соціальної сфери. Комплексно підготовлено 316 закладів освіти (61%), 248 закладів дошкільного навчання (61%), 47 закладів та установ охорони здоров’я (70%), − доповів посадовець.

Готовність об’єктів водопровідно-каналізаційного господарства коливається від 70,6% до 74,9%. На низькому рівні залишається підготовка водопровідних очисних споруд та каналізаційних очисних споруд у м. Запоріжжя. Підготовка об’єктів дорожньо-мостового господарства становить 71%. Підготовлено 215 одиниць спеціалізованої прибиральної техніки (70%), 79,1 тис. одиниць шанцевих механізмів (71,7%). На випадок несприятливих погодних умов укладено договори зі сторонніми організаціями на залучення додатково спецтехніки. Заготовлено 35,77 тис. тонн посипного матеріалу та реагентів.

Підсумовуючи нараду, Олександр Бабанін наголосив, що для забезпечення своєчасного початку та стабільного проходження опалювального сезону Запорізькому, Бердянському, Мелітопольському та Токмацькому міським головам та головам Веселівської, Новомиколаївської, Мелітопольської, Токмацької райдержадміністрацій необхідно взяти на особистий контроль окремі питання підготовки території до опалювального сезону.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: