circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Бюджетам Запорізької області компенсували втрати аграрних та лісових угідь

08.11.2018, 11:45

text
Поділитися:

З початку року у Запорізькій області нараховано 387,11 тис. грн. втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництв. Усі нараховані кошти надійшли до бюджетів місцевих рад.

Як пояснили у Головному управління Держгеокадастру у Запорізькій області, кошти, що надходять у порядку відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництв, використовують на освоєння земель для сільсько- та лісогосподарських потреб, поліпшення угідь, охорону земель відповідно до розроблених програм і проектів землеустрою, а також на проведення інвентаризації земель, нормативної грошової оцінки землі. Використання цих коштів на інші цілі не допускається.

На сьогодні на проведення інвентаризації земель з цих коштів використано 33,69 тис. грн.

Загалом на спеціальних рахунках місцевих рад Запорізької області акумульовано 9,19 млн. грн., які надійшли в порядку відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництв. З них 302,93 тис. грн. – на рахунку обласної ради, 1,11 млн. грн. – на рахунках міст обласного підпорядкування, 976,47 тис. грн. – на рахунках районних рад та левова частина – 6,8 млн. грн. – на рахунках міських, селищних та сільських рад.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: