circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Бюджетними путівками до таборів скористалися 500 запорізьких дітей

17.07.2019, 11:47

text
Поділитися:

У Міжнародному дитячому центрі «Артек» і Українському дитячому центрі «Молода гвардія», що в Одесі, розпочалася сьома зміна, куди направлено на оздоровлення та відпочинок 82 дитини за рахунок бюджетних коштів.

Як повідомили у Департаменті соціального захисту населення облдержадміністрації, ці дитячі центри приймають на оздоровлення та відпочинок дітей круглий рік. З початку поточного року за рахунок коштів державного бюджету вже направлено 544 дитини із Запорізької області, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки.

До ДПУ «МДЦ «Артек» на сьому зміну направлено 41 дитину пільгових категорій, з них: четверо дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування; 12 дітей із багатодітних сімей; двоє дітей з інвалідністю; троє дітей учасників АТО; троє дітей, зареєстрованих як внутрішньо переміщені особи; одна дитина, батьки якої загинули під час виконання службових обов’язків; 10 дітей із числа талановитих та обдарованих; п’ятеро дітей, що перебувають на диспансерному обліку; одна дитина з числа дітей-членів творчого колективу і спортивних команд.

До УДЦ «Молода гвардія» також відправлено 41 дитину пільгових категорій, з них: 12 дітей із багатодітних сімей; двоє дітей з інвалідністю; четверо дітей, які перебувають на диспансерному обліку; одна дитина, зареєстрована як внутрішньо переміщена особа; 22 дитини-учасники дитячих творчих колективів – переможців різних рівнів конкурсів, фестивалів, змагань, спартакіад.

Фахівці Департаменту нагадують, що відповідно до чинного законодавства діти, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, мають право на отримання путівки за місцем постійного проживання. Діти, зареєстровані як внутрішньо переміщені особи, можуть отримати путівку за місцем фактичного проживання.

Для того, щоб отримати путівку, батькам або іншим законним представникам таких дітей необхідно звернутися до управлінь соціального захисту населення райдержадміністрацій, органів місцевого самоврядування. Слід взяти до уваги, що для забезпечення путівками дітей, які навчаються в закладах освіти в м. Запоріжжя, їх батьки або інші законні представники мають звертатися до територіальних відділів освіти.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: